Par mums

Dizains un digitālie risinājumi klientiem visā pasaulē.

Mēs apvienojam dizainu un tehnoloģijas, lai radītu digitālos risinājumus, kas uzlabo cilvēku ikdienu.

MOVE komandai ir vairāk kā 13 gadu pieredze dizaina un izstrādes projektu realizēšanā.

Par MOVE Digital

Mēs esam pieredzes bagāta dizaina un digitālo ekspertu komanda, kuru vieno radošums un aizraušanās ar digitālajām tehnoloģijām.

Mūsu darbi

Kā mēs strādājam

Mēs apvienojam radošumu ar tehnoloģijām

Prasību izzināšana

Mēs veidojam digitālos produktus, izmantojot mūsdienīgas dizaina izstrādes metodes. Mūsu darbi ir viegli uztverami, funkcionāli un interaktīvi.

Projektu vadība

Katru izstrādes projektu mēs veicam pēc Agile projektu vadības metodes. Izmantojot savu pieredzi un iespējas, mēs nodrošinām vislabākos rezultātus ar efektīvu projekta pārvaldību.

Dizains

Mēs radām iespaidīgus dizaina risinājumus, kas ir atbilstoši katra biznesa videi. Mūsu radītie dizaini palielinās jūsu uzņēmuma zīmola vērtību.

Izstrāde

Mēs izstrādājam idejas no nulles, izmantojot mūsdienīgus rīkus, panākot visaugstākos rezultātus un elastīgus risinājumus.

WordPress mājaslapu izstrāde, Grafiskais dizains, Animāciju izstrāde - MOVE Digital

Digitālo ekspertu komanda

Mēs radām maģiskus digitālos dizainus, Web un interaktīvos risinājumus. Mēs esam MOVE, jo mūsu mērķis ir virzīt jūs uz priekšu, radoši un digitāli.

Sazinies ar mums
Web izstrāde WordPress - Digitālā aģentūra MOVE - grafiskais dizains, web izstrāde, sociālo mediju mārketings Web izstrāde WordPress - Digitālā aģentūra MOVE Digital Web izstrāde WordPress - Digitālā aģentūra MOVE Digital

Mūsu vērtības

Mēs mīlam to, ko darām.

Ar mūsu dažādām personībām mēs apvienojam darbu un kustību ārpus tā. Skaidri paturot prātā savas idejas, mēs sekojam izvēlētajai stratēģijai, idejām un mērķiem.

Mēs domājam par jauno un inovatīvo.

Zinātkāre un prāta spēles ir mūsu projektu ierosinātāji. Mēs pastāvīgi attīstām savus risinājumus un nepārtraukti apgūstam jaunas lietas.

Mēs izaicinām rezultātus.

Ar prieku dalāmies godīgās atsauksmēs, jo tas mums palīdz sasniegt labākus rezultātus.

Mēs attīstamies kā komanda.

Lai sasniegtu labākos rezultātus, mēs strādājam komandās un attīstam viens otru. Katrs jaunais projekts sniedz mums iespēju cieši sadarboties un to novērtē ikviens mūsu klients.

13+

gadu pieredze

80%

klienti iegūti no rekomendācijām

110+

paveikti projekti

15 000+

izstrādes stundas

Jau vairāk kā 13 gadus mēs strādājam ar ambicioziem uzņēmumiem radot tiem pārsteidzošus rezultātus.

Pilot Expo Berlin
airBaltic
SCANIA
SIGA
VW
Pilot Expo Berlin
airBaltic
SCANIA
SIGA
VW
Overly
EcoBuild
FW Wien
ATEA
Forum
Overly
EcoBuild
FW Wien
ATEA
Forum

Sadarbība ar MOVE komandu vienmēr ir bijusi brīnišķīga. Katrais problēmai vienmēr tiek atrasts risinājums. Ilgu gadu gaitā esam strādājuši ar dažām digitālajām aģentūrām, taču MOVE ir sasniegusi vislabākos rezultātus.

– EcoBuild Ireland

Radoša, inovatīva un balstīta uz rezultātiem – šie atslēgas vārdi raksturo MOVE darbību. Ilgstoša sadarbība, kas Overly digitālo vidi ir pacēlusi nākamajā līmenī.

– Overly

MOVE ir lieliska dizaina un izstrādes komanda, ar kuru vienmēr ir bija liels prieks sadarboties. Radoši, inovatīvi, oriģināli un mērķtiecīgi – tā varētu raksturot viņu darbību.

– airBaltic Training

Sadarbība ar MOVE daudzu gadu garumā ir bijusi lieliska. Viņas izpratne par lietotāju pieredzi, dizainu un tehnisko izstrādi ir patiešām ir pasaules klases līmenī.

– SIGA Swiss
MOVE mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums pilnvērtīgu lietošanas pieredzi. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu sīkdatņu politiku vai pārvaldiet savus iestatījumus “Pārvaldīt sīkdatnes”.